KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14575296
nr 1457 5296
Gunnar Johansson
(1916-1996), Sverige
Oljemålning, Naturmotiv, Signerad. Olja på papper. Bildmått: ca 19x29 cm, yttermått inklusive ram: 32x42 cm
Kondition: saknar glas
Gunnar Johansson, svensk målare född 1916, död 1996.
måndag 28 mars 2022
kl 20:09:32
Gunnar Johansson
Läs mer om Gunnar Johansson